Özel Nisa Hastanesi - Genel Hastane Tanıtımı
Online
Randevu
Online
Labaratuvar
?nteraktif
Hesapl?y?c?lar
Hayattayken
Hayat Verin
Hasta ve
Ziyaretçi
Hastan?za
Mesaj Gönderin
Anlasmali
Kurumlar

Genel Hastane Tanıtımı

1994 yılında kurulan Nisa Hastanesi, Bahçelievler Yenibosna’da, E-5 ve E-6 karayollarına çok yakın bir mesafede, Atatürk Havaalanı’na 1 km uzaklıktadır. Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Nisa Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

365 gün 24 saat Acil Servisimiz
Cerrahi müdahale, acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon ve müşahade bölümleri ile tüm optimum koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapılmakta, gerektiğinde ameliyat tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından hızla gerçekleştirilmektedir.

Modern tıbbi donanımlı Ameliyathanelerimiz
Hastanemizin mükemmel tıbbi donanıma sahip 6 ameliyathanesinde mikroskopik, endoskopik, artroskopik, laparoskopik ve mikrocerrahi ameliyatların da aralarında olduğu her türlü ameliyat başarı ile yapılmaktadır. En son teknolojinin kullanıldığı, modern donanımlı ameliyathanelerimizde; genel cerrahi, kadın hastalıkları, üroloji, ortopedi, göz, kulak-burun-boğaz ve baş-boyun cerrahisi, beyin cerrahisi, plastik cerrahi ameliyatları başarı ile yapılmaktadır.

Hayata yeni kattıklarıyla Doğumhanemiz
Ameliyathanelerimizle benzer donanıma sahip bulunan doğumhanemizde tamamı bayanlardan oluşan uzman ve deneyimli ekibimiz, sıcak ve güvenilir bir ortamda hizmet vermektedir. Modern doğum ve ağrı odaları, doppler ve kardiotakograf, ultrasonografi gibi modern tıbbın bütün imkanlarıyla donatılmış olan ünitemizde, ağrısız doğum (epidural anestezi vb.) sezaryen ve tüm ameliyatlar yapılabilmektedir.

Referans merkezi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz
Hastanemiz bünyesinde Marmara Bölgesi’nin sayılı tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitelerinden biri hizmet vermektedir. Ülkemizde büyük sorun olan, özellikle erken doğan ve sorunlu bebeklere Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde dikkatle bakılmakta ve sağlıklı bir şekilde ailelerine teslim edilmektedir. Ünitede; 650 gram ya da 25 haftalık gibi prematüre (erken) doğan, solunum güçlüğü çeken, yenidoğan sarılığı sebebi ile kan değişimi yapılan, enfeksiyona bağlı problemi bulunan ya da cerrahi müdahale gerektiren bebekler gibi yenidoğan dönemine ait çeşitli sorunları bulunan bebeklere bakılmaktadır. Alanlarında uzman güçlü sağlık kadrosu, özel eğitimli hemşireleri, teknik donanımı, sayısal yeterliliği ve genişleyen mekanı ile 24 saat hizmet veren ünitemizde, sadece hastanemizde doğan sorunlu bebeklere değil, transport küvez ile diğer hastanelerde doğan sorunlu bebeklere de yardım eli uzatılmaktadır.

‘Yoğun bir tutkudur yaşamak’... Genel Yoğun Bakım Ünitemiz
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ile 'yoğun bakım' alanında önemli bir yere sahip hastanemiz, Genel Yoğun Bakım Ünitesi ile aynı başarıyı devam ettirme amacındadır. Erişkin, Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım Ünitemiz, en ileri tıp teknolojilerinin kullanıldığı modern monitörler ve izleme olanakları ile donatılmıştır. Ünitemiz modern tıbbi donanıma sahip multidisipliner yapısıyla; ameliyat sonrası riskli hastalara hizmet verebilecek, komplikasyonları göğüsleyebilecek, destek tedavi ve idame bakımı sağlayabilecek niteliktedir. Kafa travmaları ve birçok organın hasar gördüğü, yeterli solunumun yapılamadığı, vücut dengelerinin çok bozulduğu politravma, sepsis ve benzeri hastalıklar yanında zehirlenmelerde de her türlü teknik donanıma sahip moniterizasyonu içeren, en ileri düzeyde tedavi ve bakım olanağına sahiptir.

Dünya standartları ölçüsünde bir kalite ile çalışan Laboratuvarımız
Bakteriyoloji, biyokimya, hematoloji, hormon-ELISA, mikoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve seroloji-immünoloji tümör markırları tetkikleri Laboratuvarımızda 24 saat aralıksız yapılabilmektedir. Dünya standartları ölçüsünde bir kalite ile çalışan Laboratuvarımız, hastanemizin dışına da hizmet vermektedir.

Yeni nesil teknoloji ile donatılan Radyolojimiz
Radyoloji laboratuvarımızda ilaçlı ilaçsız tüm radyolojik tetkikler başarı ile gerçekleştirilmekte, portable cihazlarımız sayesinde hastalara yataklarında, bebeklere de küvözlerinde çekim yapma imkanı sunulmaktadır.

Sağlık kadromuz
Branşlarının en başarılı isimlerinden oluşan uzman hekimlerimiz ve tecrübeli sağlık kadromuz, tüm hastalarımıza bilimsel bir hizmet, yakın bir ilgi ile destekledikleri ‘sağlıkta güven, hizmette konfor’ ilkesi çerçevesinde, teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadırlar.