Özel Nisa Hastanesi - Başhekimden
Online
Randevu
Online
Labaratuvar
?nteraktif
Hesapl?y?c?lar
Hayattayken
Hayat Verin
Hasta ve
Ziyaretçi
Hastan?za
Mesaj Gönderin
Anlasmali
Kurumlar

Başhekimden

1987'den 2014'e...
Nisa Hastanesi olarak; sağlık hizmetlerinde “öncü”, yeni hizmet birimleri açmada “girişimci”, acil hizmetlerde “hızlı”, teşhis ve tedavide “başarılı” bir yol alarak bugünlere geldik. Aksa Polikliniği adı altında sağlık alanında 1987'de başlattığımız hizmet zinciri Nisa Hastanesi'nin devreye girmesiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Amacımızdan, misyonumuzdan, değerlerimizden ve tüm çalışanlarımızdan aldığımız güçle, çalışmalarımız, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine en üst standartlarda cevap vererek bundan sonra da devam edecektir. Misyonumuz; İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK'a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktır.

Amacımız; Kendimize vizyon seçtiğimiz anlayışımızı, toplumun her kesimine duyurmaktır. Hedefimiz; En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek,yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Görevimiz; Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir. Nisa Hastanesi çalışanları olarak “Nisa” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güleryüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir

Bahri Teker - BAŞHEKİM